Referencje

Firma powstała w 1997 roku.

Firma GAMA w swojej ofercie posiada szeroką gamę starannie wybranych produktów, które spełniają najważniejsze kryteria, takie jak jakość, funkcjonalność oraz estetyka. Nie bez znaczenia jest także trwałość i przystępna cena. Zapewnia solidne produkty oraz kompleksowe usługi, zaczynając na fachowym doradztwie, poprzez precyzyjne pomiary, a kończąc na montażu.

Obraz

Firma GAMA zajmuje się sprzedażą i montażem okien i drzwi z PVC, drewnianych i aluminiowych, parapetów oraz rolet zewnętrznych i wewnętrznych (roletki).

Obraz

Oferuje usługi kompleksowe tj. doradztwo, pomiar oraz profesjonalny montaż zamówionych wyrobów:

okna i drzwi - PVC

okna i drzwi - drewniane

okna i drzwi - aluminiowe

parapety

rolety zewnętrzne

roletki wewnętrzne.

Obraz

Dlaczego warto wybrać firmę GAMA?

W sprzedaży firma GAMA ma rozmaite okna i drzwi PVC, drewniane i aluminiowe, parapety oraz rolety.

Takie produkty jak okna i drzwi cechuje niezwykle niski współczynnik przenikania ciepła. Oczywiście oprócz wysokich parametrów termoizolacyjnych, okna wpuszczają dużą ilość światła dziennego do pomieszczeń, są wodoszczelne oraz miają designerskie wykończenie. Profile okienne w klasie A oraz okucia antywyważeniowe zapewniają także bezpieczeństwo.

Z pewnością drewniane okna to inwestycja w nie tylko w ekologiczne rozwiązania, ale również klasyczne modele. Okna aluminiowe sprawdzą się w przypadku montażu na zewnętrznych elementach zabudowy. W ofercie są również parapety, rolety i roletki. Z pewnością każdy Klient znajdzie model dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań.

Klienci w jednym miejscu mogą wybrać dla siebie odpowiednie okna i drzwi, ale również osłony chroniące pomieszczenia przed światłem, albo włamaniem. Rolety marki Portos, są niezwykle trwałe, a do tego można nimi sterować ręcznie lub za pomocą pilota.


Po więcej informacji firma GAMA zaprasza do kontaktu

w Głuchołazach i Nysie.